Senarai Kakitangan JPS Melaka
Senarai Kakitangan JPS Melaka

Senarai Kakitangan JPS Melaka

Gapar bin Asan

Gapar bin Asan
Pengarah - J48
 
gapar@melaka.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 10

Azman b. Zulkifli

Azman b. Zulkifli
Penolong Pengarah Sungai - J41
 
azman@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 20

Ahmad Solihin b. Budarto

Ahmad Solihin b. Budarto
Timbalan Pengarah - J44
 
solihin@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 12

Nurliza bt Zakaria

Nurliza bt Zakaria
Penolong Pengarah R.T.B - J41
 
nurliza@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 30

Sreedaren A/L Raman

Sreedaren A/L Raman
Penolong Pengarah Saliran Bandar - J41
 
sree@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 23

Saiful Lizan b. Ibrahim

Saiful Lizan b. Ibrahim
Penolong Pengarah Pengairan & Saliran Pertanian - J41
 
saifullizan@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 19

A. Sivaneswaran

A. Sivaneswaran
Penolong Jurutera Unit Perancang - J38
 
sivaneswaran@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 14

Nora bt. Ibrahim

Nora bt. Ibrahim
Penolong Jurutera Unit Sungai - J38
 
nora@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 17

Mohamad Jazli b. Mohammed Ali

Mohamad Jazli b. Mohammed Ali
Penolong Jurutera Unit Aset / Setor - J36
 
mohamad_jazli@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 06-2841489

Adnan b. Hj. Abdullah

Adnan b. Hj. Abdullah
Penolong Jurutera Daerah Alor Gajah - J29
 
adnan_a@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 16 06 - 5591608/07

Nasir b. Mansor

Nasir b. Mansor
Penolong Jurutera Daerah Melaka Tengah - J29
 
nasir@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 17 06-2844531

Mohd Samsurry b. Sudin

Mohd Samsurry b. Sudin
Penolong Jurutera Daerah Jasin - J29
 
samsurry@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 18 06 - 5291307

Wan Idris b. Md. Salleh

Wan Idris b. Md. Salleh
Penolong Jurutera Mekanikal / Hidrologi - J29
 
wanidris@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 15

Rabiah bt. Isnin

Rabiah bt. Isnin
Penolong Jurutera Unit R.T.B - J29
 
rabiah_i@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 24

Siti Anim bt. Mahad

Siti Anim bt. Mahad
Penolong Jurutera Unit Pengairan / Saliran Pertanian - J29
 
sitianim@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 21

Salmiah bt. Hashim

Salmiah bt. Hashim
Pembantu Tadbir - N22
 
salmiah_h@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 13

Shahrizan bt. Mohd Sharif

Shahrizan bt. Mohd Sharif
Pembantu Tadbir Kesetiausahaan -N17
 
ppsn_melaka@water.gov.my
 
No. Tel. - Samb : 11

 
RSS Feeds

Hubungi Kami | Dasar Privasi | Dasar Keselamatan | Penafian | Buku Tetamu

Jabatan Pengairan Dan Saliran Negeri Melaka, Bandar M.I.T.C, Hang Tuah Jaya, Aras 3, Wisma Negeri, 75450 Ayer Keroh, Melaka.
Telefon : +606-333-3333, Faksimili : +606-232-4407, Emel : jpsmelaka@water.gov.my, Peta Lokasi:
Paparan terbaik adalah dengan menggunakan Internet Explorer versi 8 ke atas, Mozilla Firefox versi 3 ke atas dan Google Chrome serta resolusi monitor 1024 x 768

Hakcipta Terpelihara © 2012, Jabatan Pengairan Dan Saliran Negeri Melaka.